Atlas'a Hoşgeldiniz

Canan Çimenbiçer
Genel Müdür

Doğru planlanan ve uygulanan iletişim çalışmalarının; Şirketleri rakiplerinden her zaman birkaç adım öne taşıdığı olgusuyla Reklam ve Halkla İlişkiler (PR) sektöründe faaliyet gösteren ajanslara olan talebi artırdığını gözlüyoruz. 

"Butik Ajans" olarak doğru planlanmış bir pazarlama iletişimiyle farklılık yaratan projelerle sektörde yer alıyoruz. 

Bizler için önemli olan yaptığımız işi kusursuz ve hakkını vererek gerçekleştirerek müşterilerimize katma değer yaratmak ve memnuniyetlerini sağlamak. 

AtlasPR ekibi olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin pazarlama bölümlerinin bir parçası gibi faaliyet göstermeyi ve ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmayı kendimize ilke edindik. Çalışmalarımızda temel hedefimiz, firmaları pazarlama ve iletişim hedefleri doğrultusunda, en doğru iletişim araçlarını kullanarak, varmak istedikleri noktaya taşıyabilmek.

Yönetim olarak çalışanlarımızın memnuniyetinin de çok önemli olduğuna inanıyor ve onların memnuniyetinin şirketin göstereceği başarı ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, müşteri memnuniyetini sağlamadaki hassasiyeti "kurum içi iletişimde" de göstermeye çalışıyor, çalışanlarımızın her türlü ihtiyacını karşılamayı bir şirket felsefesi olarak benimsiyoruz. AtlasPR ekibi olarak çeşitli aktivitelerde sıkça bir araya geliyor, görüş ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz. 

Sektörümüzde, hizmet değerlerinin doğru algılanması ancak detaylı araştırmalar ve raporlamalarla yapılabiliyor. Aksi halde hizmet değerlerinin algılanmasında zaman zaman yanılsamalar yaşanabiliyor. Doğru araıtırmalarla doğru raporlamalar yapıyoruz. 

Son yıllarda sosyal medyanın da içinde olduğu iletişim çalışmalarının şirketlere getirdiği artıların, şirketler ve yöneticiler tarafından çok daha doğru şekilde algılandığını gözlemlemek bizleri çok mutlu ediyor. Bu olumlu gelişmeler bizim için itici bir güç oluyor ve müşterilerimize ihtiyaç duydukları iletişim ve tanıtım çalışmalarını çok daha büyük bir istek ve yaratıcılıkla sağlayabiliyoruz önümüzdeki yıllarda da hedefimiz, gerek müşterilerimizin, gerekse de çalışanlarımızın memnuniyetini koruyacak projeler geliştirmek. 

Canan Çimenbiçer
AtlasPR ve Organizasyon
Genel Müdür