BT SEKTÖRÜNÜN DENEYİMLİ İSMİ “HÜLYA YILMAZ” LOGICOM TÜRKİYE EKİBİNE KATILDI   2011-12-07

20 yıllık global deneyimiyle Türkiye pazarına dünyanın önde gelen markalarının çözüm ve ürünlerini, iş ortakları aracılığıyla sunan Logicom Türkiye; ekibini sektörün deneyimli yöneticisi “Hülya Yılmaz” ile güçlendirdi…

Eskişehir Anadolu Üniversitesi  İşletme Fakültesi mezunu olan Hülya Yılmaz, iş hayatına 1999 yılında Linksoft’ta  İstanbul Satış Müdürü olarak başladı.

2001 - 2003  yılları arasında Linksoft’taki çalışmalarını Satış ve Pazarlama Müdürü olarak devam ettiren Yılmaz; kariyerine Computer Associates Türkiye’de (şu andaki adıyla CA Technologies)  İş Ortakları Müdürü olarak devam etti.

Hülya Yılmaz CA Technologies’de 8 yıl boyunca sırasıyla Türkiye Kanal Dağıtım Müdürü, Ortadoğu ve Türkiye Bölge Dağıtım Müdürü ile Müşteri Portföy Yöneticisi gibi farklı görevlerde  bulundu ve CA Technologies çatısı altında yaptığı başarılı çalışmalarıyla da dikkat çekti.

Hülya Yılmaz Logicom Türkiye’deki yeni göreviyle birlikte, Cisco’nun İstanbul ve Ankara’daki operasyon ve satış sorumluluğunun yanı sıra;  Cisco ürün ve çözümleri satış ekibinin yöneticiliğini de yapacak.

Bunlara ek olarak Hülya Yılmaz; Logicom’un iş ortaklarıyla üst düzey ilişkilerinin güçlendirilerek yürütülmesi,  kurumsal müşterilerle olan ilişki ve çalışmaların yönetilmesi ile Logicom’un merkez ofisiyle olan iletişim ve çalışmaların yürütülmesinden de sorumlu olacak.Paylaş