CADET PLATFORM ELEKTRONİK ve OTOMASYON DÜNYASI TARAFINDAN HIZLI BENİMSENDİ…   2016-09-11

CDT Bilgi Teknolojileri tarafından sektöre sunulan elektronik tasarım konusunda olup biteni güncel olarak takip edebilme imkânı sunan haber, etkinlik, bilgi, belge, tecrübe paylaşımı sağlayan Cadet Platform hızla büyüyor.

Elektronik tasarım otomasyonu konusunda toplam çözüm sunan CDT Bilgi Teknolojileri, sektöre sağladığı hizmetlerden biri olarak kısa süre önce kullanıma sunduğu; kullanıcıların yeni proje ve işbirlikleri gerçekleştirebilecekleri bir sosyal ağ olan Cadet Platform sektör ilgilileri tarafından hızla kabul edildi ve beğeniyle kullanılıyor. Sistem Seviyesi PCB Tasarımı, PCB Tasarım ve Doğrulaması, PCB Üretimi, Kablolama Tasarımı, İç Tasarım Doğrulama ve Üretimi, Gömülü Yazılım, Araç Sistem Tasarımı, Güvenilirlik Tasarımı, Test Sistemleri ana başlıklarıyla oluşturulan içeriklerin yer aldığı Cadet Platform kısa sürede çok sayıda kullanıcı kazandı.

20’ye yakın içerik sağlayıcı firma ve uzmanın yer aldığı 300’ü aşan üye sayısıyla Cadet Platform, kullanıcıların seçtikleri ilgi alanlarını yansıtan dinamik sayfa yapılarına hızlıca ulaşmalarını sağlıyor.

Sektörle ilgili en yeni gündemi takip etmek isteyen herkesin ücretsiz üye olabildiği Cadet Platform, mobil cihazlar için yakın zamanda kullanıma sunulması planlanan uygulama sürümü sayesinde de üyelere ilgilendikleri konular hakkında anında ve istedikleri yerde bilgi sahibi olabilme imkânı sunacak.

Cadet Platform’un kullanıma açıldığı ilk günden itibaren büyük ilgi gördüğünü belirten CDT Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Alpay Göğüş platformun sektöre sağladığı faydaları anlattı;

“CADET Platform’un sektörün büyümesine önemli oranda katkı sağlayacağına inanarak yola çıktık ve Türkiye’deki önemli teknolojik projeleri gerçekleştiren şirketlerin üye olduğu etkileşimli bir ağ oluşturduk. Kullanıcılar Platform aracılığıyla sektöre dair her türlü yeni gelişmeden haberdar olma imkânı buluyor, yeni proje ve işbirlikleri gerçekleştirebiliyorlar.”

Göğüş, Cadet Platform’un kullanıma sunulduğu andan itibaren gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını dile getirerek tüm sektör profesyonellerini bir arada toplayan bu sosyal ağın mobil cihazlar için sunulacak uygulamasıyla daha işlevsel olacağını ve kullanıcıların memnuniyetini artıracaklarına inandıklarını belirtti.

 

http://www.cadet.com.tr/ adresinden Cadet Platform’u inceleyebilirsiniz.Paylaş