CDT DÜZENLEDİĞİ TASARIM OTOMASYONU EĞİTİMLERİYLE SEKTÖRE HIZ KAZANDIRIYOR…   2016-03-08

Türkiye’de elektronik sistem tasarım ve üretimi gerçekleştiren kurumlarla ar-ge merkezlerine tasarım otomasyonu çözümleri sunan CDT Bilgi Teknolojileri’nin elektronik tasarım otomasyonu konusunda düzenlediği workshop, seminer ve aylık web seminerleri tam hız devam ediyor.

 

CDT yıl boyunca Design Entry and Verification (Tasarıma Giriş ve Doğrulama), PADS Product Family (PADS Ürün Ailesi), Cabling Products (Kablolama Ürünleri), Tanner Products (Tanner Ürünleri), Hyperlynx Product Family (Hyperlynx Ürün Ailesi), PCB Analysis Product and Suites (PCB ve Analiz Ürünleri) gibi konularda düzenledikleri eğitim amaçlı etkinliklerle bir taraftan müşterilerine hizmet sunarken diğer taraftan da sektörün gelişimine katkı sağlıyor.

 

Düzenledikleri eğitim etkinliklerine ilginin yoğun olduğunu ve sektör ilgililerine önemli bir hizmet sunduklarını belirten CDT Genel Müdürü Alpay Göğüş, bu etkinliklerin teknik gelişim, gelişen teknolojiler ve kullanım alanları konularında katkı sağladığını da belirterek sözlerine devam etti:

 “Elektronik tasarım otomasyonu alanında firmalara tasarım, kablolama, PCB üretimi, güvenilirlik mühendisliği gibi geniş bir yelpazede toplam çözüm ve danışmanlık hizmetleri sunan bir firmayız. Sunduğumuz hizmetlere ek olarak gerçekleştirdiğimiz bu etkinliklerle sektörün farkındalığını arttırmak aynı zamanda da daha hızlı gelişmesini sağlamak konusunda çalışıyoruz. Bu çalışmalar gerek müşterilerimiz gerekse potansiyel olarak konu ile ilgilenen firmalardan yoğun ilgi görüyor. Bu etkinliklere katılanlardan alınan öneri ve olumlu geri dönüşler ile içerik ve uygulama alanlarını daha da geliştirmeyi istiyoruz.”

Ayrıca Elektronik Tasarım Otomasyonu konusunda Türkiye’de düzenlenen en kapsamlı etkinlik olan “CDT Teknoloji Günü”nün bu yıl içinde de gerçekleşeceğini ve hazırlıklarının sürdüğünü belirten Göğüş, özel uzmanlık gerektiren konuların işlendiği, sektörün önemli bir etkinliği olarak her yıl daha da gelişerek takipçileriyle buluşmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Dokümanı İndir


Paylaş