DOXOFT WEB SİTESİ YENİ YÜZÜYLE DAHA KULLANIŞLI...   2016-06-08

Ülkemiz ve uluslararası pazar için teknoloji geliştirmeyi kendisine ilke edinen Bilgi, Belge ve Süreç Yönetimi çözümleriyle hizmetler sunan DOXOFT, web sitesini bütünüyle yeniledi...

Elektronik tasarım otomasyonu konusunda çözüm ve hizmetler sunan CDT Bilgi Teknolojileri’nin doküman yönetimi alanında hizmet veren diğer ana kolu olan Doxoft Technologies, bilgi teknolojileri geliştirerek gerek yurt içinde gerekse yurt dışında başarılı projelere imza atmaktadır.

Tecrübeli kadrosu ve yıllar boyunca oluşturduğu bilgi birikimi sayesinde, geliştirdiği Doxoft ürün ailesiyle hem küçük ve orta ölçekli işletmelerin hem de kurumsal yapıya sahip organizasyonların "Bilgi, Belge ve Süreç Yönetimi" konusundaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunan Doxoft farkını yenilediği web sitesine de taşıdı. Doxoft’un web sitesi ziyaretçilerin aradıkları tüm bilgilere en rahat şekilde ulaşmalarını sağlayacak biçimde yeniden tasarlandı.

Web sitesi, görsel tasarımı, sade ve kolay anlaşılır içeriğiyle ziyaretçilere Doxoft’un Türkiye ve Avrupa ofislerine ilişkin kurumsal bilgileri, çözüm ve hizmetleri, Doxoft’un hem genel hem de sektörel uygulama alanları gibi farklı başlıklar altında tüm bilgileri içeriyor. 

Her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşarak yaygınlaşan Doxoft ürün ailesi, altyapısı, fonksiyonları ve esnek mimarisi ile ilgili her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşma imkanı sunan web sitesinde ürünlerle ilgili detaylı bilgilerin bulunabileceği ‘Ürünler’ sayfası dikkat çeken sayfalardan biriyken ‘Dokümanlar’ sayfası da bilgi paylaşım noktası olarak kullanıcılara sunuluyor.

Doxoft İş Ortakları ve Müşterileri için hazırlanan özel sayfalar ile Türkiye ve Avrupa’daki Doxoft Müşteri ve İş Ortakları, Şifreli Giriş ile erişebildikleri bu alanlarda, en güncel veri ve bilgilere rahatlıkla ulaşırken; bu sayfaları ortak bir paylaşım alanı olarak da kullanma imkanı bulabiliyorlar.

‘Referanslar’ başlığı altında Doxoft’un bugüne kadar hayata geçirdiği proje ve çalışmalara ilişkin detaylı bilgiler; ‘Haberler’ bölümünde ise Doxoft’un çalışmalarıyla ilgili en güncel haberler bulunuyor.

Ziyaretçilerin tüm bilgilere kolayca ulaşması için sade bir içerikte hazırlanan Doxoft’un yeni web sitesi www.doxoft.com  adresinden ziyaret edilebilir. 

Dokümanı İndir


Paylaş