Loading
HOME
GLASSHOUSE TÜRKİYE VE EMC, YEDEKLEME DÜNYASINDAKİ SON GELİŞMELERİ MÜŞTERİLERİYLE PAYLAŞTI…   2013-10-04

GLASSHOUSE TÜRKİYE, EMC ile birlikte Kemer Country & Golf Club Dağ Evi’nin doğal ortamında gerçekleştirdiği Veri Yedekleme ve Arşivleme Çözümleri Etkinliği’nde müşterilerine yedekleme dünyasındaki son gelişmeleri aktardı. Sunumlarına Land Rover Experience off-road eğitimlerini ekleyerek hatıralardan silinmeyecek bir haftasonuna ev sahipiliği yaptı...

Yedekleme dünyasının lideri EMC’nin ürün portföyüne eklediği en son veri yedekleme ve arşiv çözümleri modellerini müşterilerine aktarmak için Kemer Country & Golf Club’daki ahşap Dağ Evi’ni tercih eden GlassHouse Türkiye, bu özel programını gün batımına kadar yüksek tempoda sürdürdü.

Hayatlarını kolaylaştıran çözümlerdeki yenilikleri ilk elden dinleyen konuklar, global Land Rover Experience programının sağladığı arazi araçlarına profesyonel eğitmenler eşliğinde adım attıktan bir süre sonra kendilerini yüksek teknolojili bineklerinde zorlu arazi koşullarıyla mücadele ederken buldular. Bu eşsiz heyecan gün boyunca tekrar ederken bahçede sunulan yemekte konuklar birbirleriyle sohbet etme fırsatı da buldular.

GlassHouse Türkiye CEO’su  Emre Pekar, düzenledikleri farklı etkinliklerleiş ortakları ve müşterileriyle bir araya gelmekten ve başarıyla yürüttükleri iş ilişkilerini sosyal faaliyetlerle zenginleştirmekten çok memnun olduklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Yine bir yılı daha bitirmeye yaklaşırken müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle ilgili gelişmeleri farklı bir ortamda kendileriyle paylaşmak ve yine farklı bir etkinlikle müşterilerimizi mutlu etmek istedik. Ürün portföyümüze eklediğimiz en yeni teknolojiye sahip yedekleme ve arşiv çözümlerini müşterilerimizle paylaştık ve sonrasında düzenlediğimiz Off-Road etkinliğiyle günümüzü tamamladık. Gerçekleştirdiğimiz Off-Road etkinliğinin katılımcılar tarafından ilgi görmesi bizi fazlasıyla memnun etti. Toplantılarımızı bu tarz farklı etkinliklerle tamamlamamız müşterilerimiz ve iş ortaklarımız tarafından hoş karşılanıyor ve bizlere de mutluluk veriyor.

Değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizi farklı platformlarda güçlendirdiğimiz benzer aktiviteleri önümüzdeki dönemlerde de sıkça organize edeceğiz.”