Loading
HOME
İLERİ TEKNOLOJİ PCB ÜRETİMİ ÇÖZÜMLERİ CDT İLE YAYGINLAŞIYOR   2017-09-12

Elektronik tasarım otomasyonu çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile dikkat çeken işlere imza atan CDT Bilgi Teknolojileri, ileri teknoloji devre çözümlerinin (PCB) lider üreticisi Nistec-Eltek’in en yeni teknolojiyi içeren çözümlerini Türkiye pazarına sunarak müşteri sayısını arttırıyor.

Yüksek kalitede ve uygun maliyetli çözümler sunan Nistec-Eltek’in iş ortağı olan CDT, PCB üretimi konusunda artan ihtiyaçlara yönelik son teknolojiyi yeni projelerde üretim için kullanıyor. CDT, hizmet verdiği tüm sektörlerdeki kurumların yüksek teknolojili, çok katmanlı, Rigid, Flex ve Rigid-Flex kartların üretiminde, ITAR uyumluluğu, yüksek frekans sayısal ve RF özelliklerine sahip yüksek kaliteli baskılı devre kart üretim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlıyor.

Nistec-Eltek’in çözümlerini Türkiye’de sunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren CDT Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Alpay Göğüş, sektördeki gelişmelerle ilgili şunları söyledi: “Elektronik devre elemanlarını monte etmek için kullanılan, işin ilk ayağı olarak kabul edebileceğimiz PCB üretimi ile ilgili çalışmalarımıza Nistec-Eltek çözümlerini müşterilerimize sağlayarak devam ediyoruz. Yüksek teknolojiye yönelik standartların tamamını da karşılayan bu çözümlerle baskılı devre kartı üretimi konusunda Türkiye’de gün geçtikçe artan müşteri profilimize kaliteli hizmet vermeyi yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz. İleri teknoloji gerektiren uzay/uçak, savunma, telekom, sağlık gibi sektörlere teknoloji odaklı, deneyimli ekibimizle en güncel ve yüksek kalitede çözümler sunarak ülkemizde artan PCB üretimi konusunun gelişmesini ve sonucunda iyi işler çıkmasını arzu ediyoruz.”

Dokümanı İndir