Loading
HOME
“ÖMER ÖZTÜRK” GLASSHOUSE TÜRKİYE SATIŞ EKİBİNDEKİ YERİNİ ALDI…   2012-07-04

‘Tekilleştirmede TEK” adres olan GlassHouse Türkiye; deneyimli ve başarılı BT profesyonellerinin de kariyerleri için öncelikli tercihi oluyor.  BT sektöründeki tecrübesiyle dikkat çeken Ömer Öztürk, “Satış Yönetcisi” olarak GlassHouse Türkiye’deki görevine başladı...

Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Ömer Öztürk, iş hayatının büyük bir bölümünde yurt dışında çalıştı.

Öztürk, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dubai’de çeşitli temsilciliklerde özel teknik ürün tedarik faaliyetlerini yürüttü.

Dubai’de bulunduğu süre içinde, BAE-Türk İş Konseyi’nde 3 yıl boyunca Yürütme Kurulu üyeliğini yürüterek, bu bölgeyle olan çalışmaları geliştirmek adına birçok faaliyette de bulundu.

Ömer Öztürk,  GlassHouse Türkiye’de Satış Departmanı’nda görev alacak.

GlassHouse Türkiye Genel Müdürü Emre Pekar, ekiplerinde yaşanan genişlemeyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Son 2 yılda hayata geçirdiğimiz başarılı projeler ve artan müşteri sayımıza paralel olarak ekibimizi de büyütmekteyiz.  Projelerin uygulanması tarafında başarılı teknik ekibimizle müşteri memnuniyetini sürekli kılarken; yeni şirketleri de satış ekibimizin çalışmalarıyla portföyümüze dahil etmekteyiz. Deneyimli ve işinin uzmanı yeni arkadaşlarımızın ekibimize katılmasıyla, önümüzdeki dönemde GlassHouse adını sektörde çok daha fazla duyuracağız.”

Dokümanı İndir