GLASSHOUSE, DELL EMC İŞ ORTAKLIĞINI ‘TİTANYUM’ SEVİYESİNE TAŞIDI…   2018-05-03

Yenilenen yapısıyla istikrarlı bir şekilde büyüyen GlassHouse, gerekli tüm kriterleri tamamlayarak Dell EMC ile iş ortaklığı mertebesini Titanyum seviyesine yükseltti.

Kurumsallaşma ve insan kaynağına yaptığı yatırımlarla yeni iş birimleri kurarak edindiği yeni yetkinliklerle hedeflerini büyüten GlassHouse, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmete daha fazla katma değer sunacak bu gelişmeyle zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.

GlassHouse Genel Müdürü Alp Bağrıaçık, deneyimli ekipleri ve lider bilişim altyapısı üreticisi Dell EMC ile yürüttükleri iş ortaklığıyla bugüne kadar çok önemli projelere imza attıklarını belirterek şunları söyledi:

“Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda Dell EMC tarafından belirlenen kriterleri tamamlayarak bu sene itibari ile Titanyum İş Ortağı seviyesine ulaştık. İş odağımızı veri koruma ve iş sürekliliğinde tutacağız. Aynı zamanda müşterilerimize sanallaştırma, yazılım tabanlı veri merkezi teknolojileri ve yönetilen servisler ile de hizmet ediyoruz.”

Bu gelişmenin 2018 hedefleri için de önemli fayda sağlayacağını belirten Alp Bağrıaçık sözlerini şöyle tamamladı:

“Şirketlerin dijitalleşme süreçlerinin hızlı ilerleyebilmesi sanallaştırma ve yazılım tabanlı alt yapılara bağlı ve bu doğrultuda verilerin yedeklenmesi ve iş sürekliliği büyük önem arz ediyor. Bu kapsamda sunduğumuz ürün ve çözümlerle müşterilerimizin IT dönüşümlerine destek olacağız, böylelikle Türkiye veri koruma ve yedekleme hizmeti pazarında %85 olan pazar payımızı da daha yukarıya çekerek liderlik konumumuzun sürekliliğini sağlayacağız.”

Dokümanı İndir


Paylaş