GLASSHOUSE TÜRKİYE ÇALIŞANLARI YEMEKLERİNİ KENDİLERİ PİŞİRDİ, KENDİLERİ YEDİ…   2012-05-02

GLASSHOUSE Türkiye, ekibine yönelik 2012’nin ilk kurumiçi etkiliğini gerçekleştirdi. GlassHouse ekibi katıldıkları yemek atölyesinde kendi yemeklerini hem pişirdiler hem de yediler…

Maslak’taki Mutfak Sanatları Akademisi’nde bir araya gelen Glasshouse Türkiye ekibi, şeflerle birlikte Fransız mutfağından farklı birçok yemeği birlikte hazırladılar.

GlassHouse Türkiye Genel Müdürü Emre Pekar, 2011 yılının kendileri için oldukça yoğun, başarılı ve olumlu değişimlerin yaşandığı bir yıl olarak geçtiğini söyledi. Pekar, 2012’ye başlarken ekiplerindeki çalışan sayısının da büyük bir artış gösterdiğini; bu nedenle ekibin ofis ortamı dışında da kaynaşması için bu tip etkinlikleri her zaman desteklediklerini sözlerine ekledi:

“2011, bizim için olumlu birçok değişimin hızlı bir şekilde yaşandığı başarılı bir sene oldu. 2012 için de kendimize ekip olarak çok büyük hedefler koyduk. Çalışmalarımızı hayata geçirirken en önemsediğimiz konulardan biri çalışanlarımızın birbiriyle uyumlu ve yaptıkları işten keyif alarak çalışmalarını sağlamak. Bu nedenle, geçtiğimiz sene boyunca düzenli olarak düzenlediğimiz kurumiçi aktiviteleri bu sene de sürdürüyoruz.

Yeni seneye de yine değişik bir aktiviteyle başlamak istedik. Bu kapsamda da ekip arkadaşlarımızın keyif alabilecekleri bir yemek atölyesini düzenledik. Arkadaşlarımız atölye çalışmasında hem Fransız mutfağına ait farklı lezzetleri yapmayı öğrendiler hem de pişirdikleri yemekleri kendileri yiyerek birbirlerinin yemeklerinden tatma fırsatı buldular. Yıl içinde bu atölyenin devamı ve buna benzer farklı aktivitelerde GlassHouse Türkiye ekibi olarak ofis ortamı dışında bir araya gelmeye devam edeceğiz.”

Dokümanı İndir


Paylaş