GLASSHOUSE TÜRKİYE EKİBİ VE DAVETLİLERİ HEDEFİ TAM 12’DEN VURDU…   2013-05-08

GLASSHOUSE Türkiye hizmet verdiği müşterileriyle yılın farklı zamanlarında değişik etkinliklerde bir araya gelmeye devam ediyor. Küçükçekmece’deki ISAV Atış Poligonu’nda konuklarını ağırlayan GlassHouse Türkiye ekibi, düzenlenen atış turnuvasında davetlileriyle birlikte hedefleri 12’den vurmak için çekişmeli ve oldukça heyecanlı bir gün geçirdi…

Poligonda bir araya gelen GlassHouse Türkiye ekibi ve konukları, kahvaltıdan sonra uzman eğitmenlerden brifing aldılar. Atışlar sırasında dikkat edilmesi gereken nokta ve kurallarla ilgili bilgi veren eğitmenler; daha sonra bireysel atışlar için yarışmacıları beş kişilik gruplara ayırdı. Bu gruplar içinde en yüksek puanı alanlar; çeyrek, yarı final, sonra da final atışlarını yaptı ve ilk 3’te yer alabilmek için yarıştı.

Atışlar yapılırken oldukça heyecanlı, ancak bir o kadar da hırslı ve keyifli oldukları gözlenen konuklar; atışlardan önce ve sonra aksiyon filmi seti şeklinde kurgulanmış özel  alanda takımlar halinde havalı tabancalar ve özel kıyafetlerle paintball’un benzeri bir takım oyunu olan Airsoft oynadılar.

Turnuva sonunda, en yüksek puanı alan ilk üç yarışmacıya küçük bir törenle plaketleri verilirken; dereceye giremeyen yarışmacılara ise günün anısı olarak birer madalya takdim edildi.

GlassHouse Türkiye Genel Müdürü  Emre Pekar, müşterileriylefarklı etkinliklerde bir araya gelerek iş nedeniyle başlattıkları iletişimlerini, sosyal boyuta taşıyıp güçlendirmekten çok memnun olduklarını söyledi:

“Müşterilerimizle farklı zamanlarda, yılda birkaç kez bir araya gelmek bize mutluluk veriyor. İş nedeniyle aslında müşterilerimizle sıkça ofis ortamlarında bir araya geliyoruz. Bu tip organizasyonlarda temel amacımız, akılda kalıcı bir etkinlikte konuklarımızı ağırlamak ve iş havasından biraz da olsa uzak, sosyal etkileşimli bir ortam yaratmak.  

Bir önceki etkinliğimizde Mutfak Sanatları Akademisi’nde düzenlediğimiz bir yemek atölyesinde müşterilerimizle bir araya gelmiştik. Bu kez, konuklarımızı tamamen farklı bir aktivitede; atış turnuvasında ağırlamak istedik. Etkinliğimiz, başından sonuna kadar çok keyifli bir ortamda geçti; hatta konuklarımızdan tekrarı için talepler de aldık.

Müşterilerimizle olan ilişkilerimizi farklı platformlarda güçlendirdiğimiz  bu ve buna benzer aktiviteleri önümüzdeki dönemlerde de organize edeceğiz.”Paylaş