GLASSHOUSE TÜRKİYE, ‘EMC ÇÖZÜM MERKEZİ’NİN AÇILIŞINDA YEMEKLERİ DAVETLİLER YAPTI…   2012-06-25

GLASSHOUSE Türkiye, yakın zamanda faaliyete aldığı ve çözümleri müşterilere test ettirmek üzere tasarlanan ‘EMC Velocity² Çözüm Merkezi’nin tantımını davetlileriyle birlikte leziz yemekler hazırladıkları bir yemek atölyesinde gerçekleştirdi. Atölye sonrasında davetliler, GlassHouse EMC Çözüm Merkezi’ni ziyaret ettiler…

 

Maslak’taki Mutfak Sanatları Akademisi’nde müşterilerini ağırlayan Glasshouse Türkiyeyöneticileri, şeflerle birlikte lezzetli bir mönüde yer alan farklı birçok yemeği konuklarıyla beraber hazırladı. Çok keyifli bir ortamda geçen tanıtımda, hem konuklar hem de GlassHouse ekibi kendi elleriyle hazırladıkları yemekleri birlikte tatma fırsatı buldular.

GlassHouse Türkiye Genel Müdürü  Emre Pekar, EMC VelocityÇözüm Merkezi’nin (EMC Velocity Signature Solution Center - VSSC) faaliyete girmesi nedeniyle düzenledikleri davet konusunda şunları söyledi:

“EMC ürünleri ve hizmetlerimizin sağladığı avantajları daha kolay anlatmamıza yardımcı olacak merkezimizin açılışı için müşterilerimizle farklı bir etkinlikte bir araya gelmek istedik. Yapacağımız organizasyonun değişik bir ortamda, akılda kalıcı ve keyifli bir etkinlik olmasını arzu ediyorduk. Açılış etkinliğimizi bankacılık, finans, sigorta, üretim ve perakende gibi farklı birçok sektörden yaklaşık 20’ye yakın müşterimizin katılımıyla, Mutfak Sanatları Akademisi’nde düzenlediğimiz bir yemek atölyesiyle gerçekleştirdik. Atölye sonunda yaptığımız yemekleri birlikte yedik ve daha sonra ise merkezimizi ziyaret ederek, burada yapılan çalışmalarla ilgili kısa bir bilgilendirme yaptık.”

Emre Pekar kendilerini davetlerinde yalnız bırakmayan müşterilerine tekrar teşekkür ettiklerini belirttikten sonra, sözlerini EMC Velocity² Çözüm Merkezi’yle ilgili kısa bir bilgi vererek tamamladı: 

“Türkiye’de tekilleştirme alanının rakipsiz lideri olan şirketimiz,  yaptığı başarılı çalışmalar ve EMC ile yıllardır büyük bir uyum içinde sürdürdüğü iş ortaklığının bir geri dönüşü olarak, Türkiye’de EMC Velocity² Çözüm Merkezi oldu. Bu merkezle müşterilerimiz, konforlu ve konsantrasyonun en üst seviyede olduğu bir ortamda, yedekleme ve kurtarma ürünlerini profesyonel teknik ekibimizle birlikte inceleme fırsatı bulabilecek.”

Dokümanı İndir


Paylaş