GLASSHOUSE TÜRKİYE, TEKNİK EKİBİNİ “SENA KAMAR” VE “SERKAN OKTAY” İLE GÜÇLENDİRDİ…   2012-07-19

‘Tekilleştirmede TEK” adres olan GlassHouse Türkiye; deneyimli ve başarılı BT profesyonellerinin de kariyerleri için öncelikli tercihi oluyor. Sena Kamar, “EMC Networker ve Avamar Sistemleri Teknik Uzmanı”, Serkan Oktay ise “Teknik Mühendis” olarak GlassHouse Türkiye’deki görevlerine başladılar...

Kadir Has Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi mezunu Sena Kamar, yüksek öğrenim hayatı boyunca bilişim teknolojileri organizasyonlarında, bölüm temsilciliği ve genel koordinatörlük görevleri üstlendi.

İş hayatına İş Bankası iştiraki olan İşNet’in Network bölümünde, Teknik Destek Uzmanı olarak başladı. İşnet’ten sonra Yapı Kredi Sigorta’da, Sistem ve Ağ departmanında ‘Sistem Uzmanı’ olarak görev aldı. Yapı Kredi Sigorta’da özellikle Exchange, Active Directory, Storage ve Backupsistemleri üzerine odaklanan Kamar, burada görev yaptığı dönem boyunca çeşitli BT projelerinde destek görevler üstlendi.

Kamar “EMC Networker ve Avamar Sistemleri Teknik Uzmanı”olarak GlassHouse Türkiye Teknik ekibinde görev yapacak.

GlassHouse Türkiye’de “Teknik Mühendis” olarak göreve başlayan Serkan Oktay ise Marmara Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezun.  İş hayatına 2002 yılında Eduline Bilgi Teknolojileri’ndeBT Koordinatörü olarak başlayan Oktay, 2005 yılında Academytech Eğitim Merkezi’de Kurumsal Satış Müdürü olarak görev yaptı.

Serkan Oktay sonrasında Panda Software’de Teknik Koordinatör olarak konumlandırıldı ve burada Tükiye ofisi ile merkez ofis koordinasyonundan, müşterilere teknik eğitimlerin verilmesi ve teknik destek ekibinin yönetilmesi gibi farklı birçok çalışmadan sorumlu oldu.

GlassHouse’dan önce Stratus Bilişim Hizmetleri’nde Teknik Destek Şefi olarak çalışan Serkan Oktay, GlassHouse Türkiye’de Teknik Departmanda görev alacak.

Dokümanı İndir


Paylaş