GLASSHOUSE TÜRKİYE VE EMC TÜRKİYE ÇALIŞANLARI ‘YAZA MERHABA’ PARTİSİNDE BİR ARAYA GELDİ…   2013-07-10

GLASSHOUSE Türkiye yılın farklı zamanlarında gerçekleştirdiği çeşitli etkinliklerde iş ortaklarının ve müşterilerinin gönlünü kazanmaya devam ediyor. Kemerburgaz-Göktürk’teki yeni ofislerinin bahçesinde EMC Türkiye ekibi için ‘Yaza Merhaba’ partisi düzenleyen GLASSHOUSE Türkiye, konuklarıyla keyifli bir akşam geçirdi…

Şehrin gürültü ve keşmekeşinden uzak, Belgrad Ormanı bitişiğindeki yeni ofisin bahçesinde düzenlenen barbekü partisinde canlı icra edilen dünya klasikleri, Türk Sanat Müziği ve Latin ezgileri ortamı renklendirdi. Haftanın son iş gününde gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen Glasshouse Türkiye çalışanları ve konuklar bu huzurlu ortamın tadını geç saatlere kadar süren sohbetler eşliğinde çıkardılar.

GlassHouse Türkiye CEO’su  Emre Pekar, iş ortaklarıyla farklı etkinliklerde bir araya gelmekten ve başarıyla yürüttükleri iş ilişkilerini sosyal faaliyetlerle zenginleştirmekten çok memnun olduklarını söyledi:

“Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla farklı zamanlarda, yılda birkaç kez bir araya gelmek bize mutluluk veriyor. Bu yılın başında taşındığımız yeni ofisimizde EMC Türkiye ekibini ağırlamak, ve iş havasından biraz olsun uzaklaşarak neşeli bir akşam geçirmek istedik. Yürüttüğümüz projeler nedeniyle her gün  görüştüğümüz  çalışma arkadaşlarımızla bu tip organizasyonlarda buluşmaktaki temel amacımız, sosyal etkileşimin yoğun olduğu bir ortamda dostluklarımızı pekiştirmek ve işimizin gerektirdiği yoğun temponun arasında zihinlerde hoş izler bırakmak.

Değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizi farklı platformlarda güçlendirdiğimiz benzer aktiviteleri önümüzdeki dönemlerde de sıkça organize edeceğiz.”Paylaş