KÜLTÜREL TARİHE ÖNEM VEREN GLASSHOUSE TÜRKİYE, MÜŞTERİLERİ İÇİN TARİHİ YARIMADA GEZİSİ DÜZENLEDİ...   2014-11-12

Yılın farklı zamanlarında gerçekleştirdikleri müşteri etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen GlassHouse Türkiye ekibi bu kez müşterileriyle Tarihi Yarımada ve Kültür gezisinde buluştu.

GlassHouse Türkiye ekibi, müşterileriyle günün erken saatlerinde biraraya gelerek Tarihi Yarımada ve Kültür gezisini Topkapı Sarayı’nı ziyaret ederek başlattı. Rehberler eşliğinde tarihi bilgilerin de verildiği gezi Ayasofya ziyaretiyle devam etti ve öğle yemeği arası için Süleymaniye’nin tarihi mekanlarından biri tercih edildi. Süleymaniye Camii’nin estetiğinin keşfiyle son bulan gezi katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü ve gezinin farklı mekanlarda tekrar gerçekleşmesi istendi. GlassHouse Türkiye Müşteri Gezileri’nde sık sık bir araya geldikleri için kaynaşan şirket yetkilileri bu keyifli külterel geziden memnun kaldıklarını dile getirirken çekilen fotoğraflarla da keyifli anılar biriktirerek günlerini tamamladılar.

GlassHouse Türkiye Genel Müdürü Emre Pekar, gerçekleştirdikleri müşteri etkinlikleri sayesinde iş nedeniyle başlayan iletişimi sosyal ortama taşıdıklarını belirterek bu durumun aradaki bağın güçlenmesini sağladığını söyledi:

“Yılın farklı zamanlarında farklı içeriklerde düzenlediğimiz müşteri etkinliklerimizde katılımcıları memnun görmek bizi fazlasıyla sevindiriyor. İş nedeniyle sık sık ofis ortamlarında görüştüğümüz çalışma arkadaşlarımızla sosyal ortamlarda bir araya gelerek kaynaşmayı önemsiyoruz. Bu tip buluşmaların ilişkileri güçlendirdiğini ve müşteri memnuniyetini artırdığını düşünüyoruz. Müşterilerimizle olan ilişkilerimizi güçlendirdiğimiz benzer aktiviteler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” Paylaş