LOGICOM TÜRKİYE, YENİ YIL İLE BİRLİKTE İŞ ORTAKLARINA DESTEĞİNİ ARTIRIYOR…   2012-01-16

20 yıllık global deneyimiyle Türkiye pazarına dünyanın önde gelen markaların çözüm ve ürünlerini, iş ortakları aracılığıyla sunan Logicom Türkiye; yeni senede iş ortaklarıyla olan ilişkilerini güçlendirmek adına farklı etkinlikler düzenliyor…

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de müşterilerine, bayi ve iş ortakları aracılığıyla en yeni ve iyi ürün ve çözümleri ulaştıran Logicom,  yeni seneyle birlikte iş ortaklarıyla olan çalışmalarına ağırlık veriyor.

Bu yaklaşımın ilk çalışması olarak Logicom,  Cisco ve iş ortaklarından Mesagon ile birlikte Sait Halim Paşa Yalısı’nda “Cisco İşbirliği” müşteri etkinliği düzenledi. Etkinliğe inşaat, üretim, sağlık, kamu ve GSM gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren önemli şirketlerin yetkilileri  katıldı.

Mesagon yetkilileri katılımcılara; Cisco Collaboration Çözümleri, Telepresence ve video çözümleri, tümleşik iletişim, mimari ve ürün sunumları yaptı. Toplantıda aynı zamanda canlı demo ve cihazlar üzerinde workshop’lar da gerçekleştirildi.

Logicom Türkiye Genel Müdürü Zeki Berk, bayi ve iş ortaklarının kuruluşlarından bu yana kendileri için öncelikli hedef kitle olduğunu belirtti. Berk 2012 yılında, bayi ve iş ortaklarıyla birlikte bu tarz etkinlikleri daha sık aralıklarla düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.

“Bugüne kadarki başarılı çalışmalarımızda en büyük destekçimiz olan bayi ve iş ortaklarımıza yönelik çalışma ve etkinliklerimizi bu yıl daha üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Bu kapsamda da kimi zaman onlarla birlikte müşterilerimize yönelik; kimi zaman da doğrudan iş ortaklarımızı hedefleyen farklı toplantı, eğitim ve etkinliklerle sürekli bir iletişim içinde olacağız.”

Dokümanı İndir


Paylaş