LOGICOM TÜRKİYE’DEN, SOLARWINDS ÜRÜNLERİNE YÖNELİK EĞİTİM VE TANITIM TOPLANTILARI…   2012-02-06

‘Ağ Performans Yönetimi’ konusunda üstün özellikli ürünler sunan Solarwinds’in Türkiye’deki “Tek Distribütörü” olan Logicom, Solarwinds kullanıcılarını bilgilendirmeye yönelik eğitim ve tanıtım toplantılarına başladı…

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de müşterilerine, bayi ve iş ortakları aracılığıyla alanının en iyi markalarını sunan Logicom, bu markalardaki yenilikleri paylaşmak üzere çeşitli eğitim ve toplantılar düzenliyor.

Logicom, yetkili iş ortaklarından ODYA Teknoloji ile birlikte Hilton ParkSA’da Ağ Performans Yönetimi alanında sunduğu çözümlerle dikkat çeken Solarwinds’in ürünlerini tanıttığı bir eğitim düzenledi. Eğitime finans, telekom, sigorta ve ulaşım gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren önemli şirketlerin yetkilileri  katıldı.

Logicom ve ODYA yetkilileri katılımcılara; Solarwinds’in Ağ, Log ve Olay, Depolama, Sanallaştırma ve Bulut ile Uygulama ve Sunucu’lara yönelik yeni ürün ve çözümlerini anlattıkları sunumlar gerçekleştirdiler.

Son kullanıcılara özel olarak hazırlanan eğitim programında ilgi çeken bölümlerden biriyse, sektörün önde gelen şirketlerindeki kullanıcıların, Solarwinds ürünleriyle ilgili görüşlerini paylaştıkları bölümler oldu.

Oldukça samimi bir ortamda geçen eğitim sonunda katılımcılar yapılan etkinlikten duydukları memnuniyeti Logicom ve ODYA yetkilileriyle paylaştılar. Logicom Türkiye, önümüzdeki aylarda çözüm yelpazesinde yer alan tüm markalar için benzer eğitim, tanıtım ve etkinlikler düzenlemeye devam edecek.

Dokümanı İndir


Paylaş