NOVATEL, ÇEDAŞ PROJESİ’YLE MOTOROLA’DAN “EN DİKKAT ÇEKEN DMR PROJESİ” ÖDÜLÜ’NÜ ALDI…   2012-10-04

GlassHouse Türkiye bu yılın başında kurumlara sunduğu çözümleri test ettirmek amacıyla faaliyete soktuğu EMC Çözüm Merkezi’ndeki (EMC Velocity Signature Solution Center - VSSC) çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

GlassHouse ekibi dünyanın farklı bölgelerinde hizmet veren 25 EMC VSSC yetkilisiyle Viyana’da “İleri Seviye Teknik Bilgi Aktarımı Atölyesi”nde bir araya geldi…

GlassHouse Türkiye Genel Müdürü Emre Pekar, Türkiye’de hizmete giren EMC Çözüm Merkezi içinkurumlar tarafından oldukçaolumlu yorum ve geri dönüşler aldıklarını söyledi.

“Türkiye’de bu merkeze ev sahipliği yapıyor olmak bizim için gerçekten çok büyük bir ayrıcalık. Artık hizmet verdiğimiz ya da hizmet vermek üzere temasa geçtiğimiz kurumların yetkililerine, EMC çözümleri ve sunacağımız hizmetlerin sağlayacağı avantajları çeşitli demolarla çok daha iyi aktarabiliyoruz.

Buna ek olarak, yedekleme ve tekilleştirme teknolojilerindeki yenilikleri  de en hızlı şekilde EMC’nin düzenlediği çeşitli atölye ve bilgilendirme toplantılarıyla her zamankinden daha hızlı bir şekilde takip ediyor, uygulama tarafında da daha seri davranabiliyoruz.”

Emre Pekar, Viyana’da katıldıkları atölyede EMC yetkililerinin GlassHouse Türkiye ile olan iş ortaklıklarından duydukları memnuniyeti birçok kez ifade ettiklerini, özellikle bu yıl hem EMC Global hem de EMC Türkiye‘den aldıkları ödüllerin oldukça ses getirdiğini söyleyerek, açıklamalarını şu sözlerle tamamladı:

“Bir Türk şirketi olarak global alanda göstermiş olduğumuz  bu başarıların yabancı iş ortakları ve yetkililer tarafından bu derece takdir edilmesi açıkcası hepimizi çok mutlu etti ve gururlandırdı. İleri Seviye Teknik Bilgi Aktarımı Atölyesi’nde paylaşılan yeni bilgilerle Çözüm Merkezi’ndeki çalışmalarımızı daha etkin şekilde sürdüreceğiz. Çalışmalarımızla Türkiye’de ve içinde bulunduğumuz bölgede yedekleme ve tekilleştirme projelerinin tek adresi olmaya devam etmek tek hedefimiz.”Paylaş