NOVATEL HABERLEŞME 2012’DE İŞ ORTAKLARINA OLAN DESTEĞİNİ ARTIRIYOR…   2012-03-16

Motorola Telsiz Sistemleri Türkiye distribütörü NOVATEL Haberleşme, 2012 hedefleri ve Türkiye pazarında satışını yapacağı yeni ürünleri tanıtmak üzere iş ortaklarıyla bir araya geldi. Novatel Genel Müdürü Cem Ankara, bu sene iş ortaklarına olan desteklerini artıracaklarını ve yüzde 15’lik bir büyüme hedeflediklerini açıkladı…

Novatel Haberleşme iş ortaklarını İstanbul Plaza Hotel’de düzenlenen iki günlük bir etkinlikte ağırladı. Etkinliğe Novatel’in İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Malatya gibi farklı illerinde faaliyet gösteren iş ortakları katıldı. Toplantılarda geçtiğimiz yılın kısa bir değerlendirmesini yapan Novatel Genel Müdürü Cem Ankara, 2011’in kendileri için olumlu değişimlerin yaşandığı bir dönem olarak geçtiğini söyledi:

Yaptığımız çalışmalarla 2011 yılında Bilişim 500 sıralamasında bir önceki seneye göre 31 basamak birden yükseldik. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve telsiz iletişimin çok önemli bir yere sahip olduğu kurumlarda gerçekleştirdiğimiz projelerle dijital (sayısal) telsiz sistemlerine geçişi sağladık.

Bu projeler sayesinde artık birçok kurum her koşulda kesintisiz ve yüksek kalitede ses iletişimi, veri transferi, yazılı mesaj, yüksek güvenlikli görüşme, filo takibi gibi farklı özellikleriyle dikkat çeken ve birçok ihtiyacı aynı anda sağlayan sayısal telsiz sistemlerine uygun maliyetle kavuştu.

Ayrıca Scada, otomasyon, kamera güvenlik sistemlerinin kablosuz haberleşmesi gibi kablosuz geniş band uygulamalarında önemli uygulamalar kurduk ve devreye aldık. Özellikle bu alandaki potansiyel pazarda iyi bir yer edinmeyi amaçlıyoruz.”

Cem Ankara, Novatel’in kendi satış ekibine ek olarak Türkiye’nin farklı birçok ilinde yer alan güçlü iş ortaklarının özverili çalışmalarıyla, bugüne kadar birbirinden başarılı proje ve satış gerçekleştirdiklerini; 2012 yılında iş ortaklarına olan desteklerini artıracaklarını vurguladı:

“Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin birçok köşesinde bizi temsil eden iş ortaklarımızla hep çok yakın çalışmaya gayret ettik. Çünkü, biliyoruz ki ancak iş ortaklarımızın desteğiyle Motorola’nın son teknoloji ürünleri ve Novatel deneyimini her noktaya ulaştırabiliriz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarımızda en büyük yardımcımız olan iş ortaklarımıza yönelik desteğimizi bu yıl daha üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Bu kapsamda da hem onlarla daha sık bir araya gelmeyi hem de gelişmelerle  ilgili daha fazla bilgilendirme yapmayı ve gereken tüm teknik desteği de sağlamayı hedefliyoruz.”

Dokümanı İndir


Paylaş