OYTEK BU YIL DA DELL’DEN 2 ÖDÜL BİRDEN ALDI…   2012-02-27

OYTEK, 2011 yılında iş ortağı olarak yaptığı başarılı çalışmalar ve satışlarla, Dell’den “En İyi EqualLogic” İş Ortağı ve “En Çok Çözüm Satışı Yapan” İş Ortağı ödüllerini aldı…

OYTEK yaptığı başarılı çalışmalarla bu sene de, Dell’in her yıl en başarılı iş ortaklarına verdiği ödüllerden iki tanesini aldı. OYTEK Satış ve Pazarlama Direktörü Dilek Günçer, OYTEK’in yıllardır alanının en iyisi güçlü iş ortaklarıyla birlikte kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözüm ve hizmetleri sunarak; müşteri memnuniyetini  üst seviyede tutmayı başardıklarını belirtti.

“OYTEK olarak kuruluşumuzdan bu yana sürdürdüğümüz başarılı işbirlikleriyle kurumların BT ihtiyaçlarını doğru ve avantajlı çözümlerle karşılıyoruz.

2011’de de bir önceki yılda olduğu gibi birçok kurumda başarılı DELL pojelerini hayata geçirmeyi sürdürdük. Bu projelerle kurumlarda hem tüm ihtiyaçlara cevap veren hem de müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşıyan sistemler kurduk. Birçok konuda birlikte çalışmalar yaptığımız DELL’den bu sene de 2 ödül birden almış olmak, bizleri çok memnun etti. Önümüzdeki dönemde de Dell Storage Competency Partner’ı olarak çalışmalarımızı devam ettirmeyi, bu güçlü işbirliğini daha üst seviyelere taşıyarak sürdürmeyi ve deneyimlerimizi tüm projelerde etkin bir şekilde kullanmayı istiyoruz.”

Dell Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediçeler ise OYTEK’in iş ortaklıklarının başladığı ilk günden bu yana, Dell’in Türkiye operasyonuna çok önemli bir katkıda bulunduğunu vurguladı. Özellikle son yıllarda inanılmaz bir hızla artan verilerin en sağlıklı şekilde depolanması için, Dell tarafından pazara sunulan EqualLogic ürünlerinin satış çalışmalarında OYTEK’in sağladığı üstün destekten fazlasıyla memnun olduklarını belirten Mediçeler; Dell olarak 2012’de hem OYTEK hem de diğer iş ortaklarıyla daha büyük ve başarılı çalışmaları da yine birlikte yapacaklarına inandıklarını söyledi.

Dokümanı İndir


Paylaş