OYTEK , CISCO İLE İŞ ORTAKLIĞINI “CISCO GOLD CERTIFIED PARTNER” SEVİYESİNE TAŞIDI   2011-10-04

OYTEK, Cisco sertifikalı satış ve uzman mühendis kadrosuyla, satış öncesi ve sonrasındaki tüm süreçlerde yaptığı başarılı çalışmalarla, Türkiye’de çok az şirkette bulunan “CISCO Gold Certified Partner” belgesini aldı...

OYTEK Cisco ile olan iş ortaklığını yaptığı başarılı çalışmalarla üst seviyelere taşımaya devam ediyor. CISCO “Silver Partner” olan ve hemen ardından da “CISCO Üstün Müşteri Memnuniyeti”ödülünü alan OYTEK, şimdi de “Cisco Gold Certified Partner” olmaya hak kazandı.

OYTEK Satış ve Pazarlama Direktörü Dilek Günçer, aldıkları yeni sertifika konusunda şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye’nin önde gelen sistem entegratörlerinden biri olarak kuruluşumuzdan bu yana, en iyi hizmet hedefiyle  alanının en iyisi şirketlerle iş ortaklığı yaparak, projelerimizde üstün özellikli çözüm ve ürünleri kullanmaktayız. Cisco ile olan uyumlu iş ortaklığımızı yaptığımız başarılı çalışmalarla sürekli olarak üst seviyelere taşıyoruz.

Cisco sertifikalı satış ve uzman mühendis kadromuz, laboratuvarımız, satış öncesi - sonrası çözümleri gerçekleştirme ve teknik destek konularındaki yetkinliğimizle Türkiye’de çok az şirkette bulunan “Cisco Gold Certified Partner” belgesini almaya hak kazandık. Bundan dolayı da çok memnunuz. Müşterilerimize çok daha iyi, kaliteli ve katma değerli çözüm ve hizmet yaratmak için, bu belgenin bize sağladığı tüm ayrıcalıklardan etkin bir şekilde yararlanacağız.”

Dokümanı İndir


Paylaş