SILK & CASHMERE GLASSHOUSE TÜRKİYE İLE YEDEKLEMENİN İLERİ TEKNOLOJİSİ “TEKİLLEŞTİRME” YE GEÇTİ   2011-10-30

GlassHouse Türkiye, farklı sektördeki birçok şirketin yedekleme operasyonlarını, en yeni teknoloji olan Tekilleştirme ile güvence altına almaya devam ediyor.  Tekstil ve moda dünyasının önemli markalarından Silk&Cashmere, yedekleme alt yapısını tekilleştirme teknolojisine taşıdı…

1992 yılından bu yana yüksek kaliteli ‘saf’ kaşmir ve ipek birleşimi "Kaşipek" koleksiyonlarıyla dünyada kabul gören seçkin ve uzman Türk markasıSilk& Cashmere, üretimini son derece teknolojik donanımlı tesislerde gerçekleştiriyor.

Teknolojik altyapının üretimdeki yerini bilen Silk&Cashmeresağlam ve güvenilir bir yedekleme altyapısını kurmak üzere GlassHouse Türkiye danışmanlığında ‘Tekilleştirmeye Geçiş’ projesini gerçekleştirdi.

Silk & Cashmere Bilgi İşlem Sorumlusu Umut Muharrem Yesir, üretimin kesintisiz devam edebilmesi ve herhangi bir sorun karşısında yedekleme sisteminin eski haline getirilmesi için yedekleme alt yapılarında bir iyileştirme çalışması yaptıklarını belirtti:

“Üretim yapan bir şirket olarak, üretimimizin herhangi bir nedenle kesintiye uğramaması ve iş sürekliliğimizin en iyi şekilde sağlanması bizim için çok önemli.  Bu nedenle de yedekleme altyapımızda bir çalışma yapmaya karar verdik. Bu kapsamda da altyapımızı, bu alanın en ileri teknolojisi olan Tekilleştirme Teknolojisi’ne taşıdık.”

Umut Muharrem Yesir hayata geçirilen projeyle birlikte sağlanan avantajları ise şu şekilde aktardı:

“GlassHouse ekibinin profesyonel ve ciddi yaklaşımı; sonuç odaklı olarak hızlı çözüm üretme yetenekleri bizi kendileriyle bu önemli projede birlikte çalışmaya yönlendirdi. Sistemimiz şu anda en iyi şekilde çalışıyor. Bu projeyle teyp ve kartuş operasyonlarının olmadığı bir ortam yarattık. Böylece operasyonel verimlilik sağlandı ve veri kaybetme riskleri minimize edildi. Veri yedekleme konusuna artık daha az zaman ayıran ekibimiz, diğer proje ve çalışmalara daha fazla zaman ayırma imkanına kavuştu. Yedeklerimizi en yeni teknoloji olan Tekilleştirme teknolojisini kullanarak en hızlı ve güvenli şekilde almanın rahatlığını ve güvenini yaşıyoruz.”Paylaş